Wie is wie

Algemene contactgegeven

Gravenhof

Louisalei 7, 2660 Hoboken

Bel ons: +32 (0)3 292 65 30

Stuur ons een e-mail: gravenhof@stad.antwerpen.be

Surf naar onze website: www.gravenhof.org

Volg ons op Facebook: www.facebook.be/gravenhofhoboken

 

Jeugddienst Hoboken

Bel de jeugddienst: +32 (0)3 292 65 43

Stuur de jeugddienst een e-mail: jeugddienst.hoboken@stad.antwerpen.be

 

Algemene leiding

Jan De Vocht I jan.devocht@stad.antwerpen.be

 

Team cultuur

Sandra Kley | sandra.kley@stad.antwerpen.be

Dirk Wyns | dirk.wyns@stad.antwerpen.be

Gunter Lots | gunter.lots@stad.antwerpen.be

Alexander Van Gool | alexander.vangool@stad.antwerpen.be

Hamid Marouane | hamid.marouane@stad.antwerpen.be

Nathalie Faes | nathalie.faes@stad.antwerpen.be 

Team jeugd

 Karen De Lee | karen.delee@stad.antwerpen.be

Yana Le Poole | yana.lepoole@stad.antwerpen.be

Natasha Van Den Broecke | natasha.vandenbroecke@stad.antwerpen.be

Monique Van Camp | monique.vancamp@stad.antwerpen.be


Team techniek en facility

Wim Meuwis | wim.meuwis@stad.antwerpen.be

Yves Rigaux | yves.rigaux@stad.antwerpen.be

Team schoonmaak

ISS