Wie is wie

Algemene contactgegeven

Gravenhof

Louisalei 7, 2660 Hoboken

Bel ons: +32 (0)3 292 65 30

Stuur ons een e-mail: gravenhof@antwerpen.be

Surf naar onze website: www.gravenhof.org

Volg ons op Facebook: www.facebook.be/gravenhofhoboken

 

Jeugddienst Hoboken

Bel de jeugddienst: +32 (0)3 292 65 43

Stuur de jeugddienst een e-mail: jeugddienst.hoboken@antwerpen.be

 

Algemene leiding

Jan De Vocht I jan.devocht@antwerpen.be

 

Team cultuur

Sandra Kley | sandra.kley@antwerpen.be

Dirk Wyns | dirk.wyns@antwerpen.be

Gunter Lots | gunter.lots@antwerpen.be

Alexander Van Gool | alexander.vangool@antwerpen.be

Hamid Marouane | hamid.marouane@antwerpen.be

Nathalie Faes | nathalie.faes@antwerpen.be 

Team jeugd

 Tine De Cnodder | tine.decnodder@antwerpen.be

Yana Le Poole | yana.lepoole@antwerpen.be

Amy Plattenbos I amy.plattenbos@antwerpen.be

Monique Van Camp | monique.vancamp@antwerpen.be


Team techniek en facility

Wim Meuwis | wim.meuwis@antwerpen.be

Yves Rigaux | yves.rigaux@antwerpen.be

Team schoonmaak

ISS